Nejkvalitnější produkty z českého chovu!

Zavolejte nám: +420 603 268 883

Krůtí maso

Nabízíme kvalitní, čerstvé a zdravé krůtí maso, které má o trochu méně kalorií, než kuřecí maso, a proto je vhodné pro pacienty s velmi přísnými dietami.

Jen málo tuku a velmi velký obsah bílkovin. Krůtí maso patří mezi superpotraviny. Maso je lehce stravitelné. Obsahuje hořčík, draslík a vitamíny B. Krůta je zajímavá tím, že obsahuje ze 70 % bílé maso a ze 30 % maso tmavé. Uvádí se, že krůta má devět druhů masa, které se liší chutí, zabarvením i strukturou.

Největší částí jsou krůtí prsa, která mají křehké maso. Stehenní maso připomíná zvěřinu, maso z křídel je něco mezi telecím a kuřecím. Svalnatější jsou letky. Krk a boky se hodí do polévek, tyto části jsou více tučné. Na krůtě je delikátní částí biskup. Nejtučnější část masa se s oblibou peče. Bedra se hodí na přípravu medailonků a využitelné jsou samozřejmě i vnitřnosti.

Mimo to nabízíme rovněž chov krůt, prodej krůt, prodej krůtího masa, prodej krůt a krocanů, prodej krůťat, chov drůbeže, prodej drůbežího masa, prodej kuřecího masa, prodej husy české, prodej svatomartinské husy, husí maso, vykrmené husy prodej.

Pokud bydlíte v oblasti Ješín, Středočeský kraj, Slaný, Louny, Lovosice, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Mělník, Roztoky, Rakovník, Praha, Velvary, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám poptávku

Věděli jste, že krůtí maso je největším zdroje kvalitních bílkovin, nutných k obnově buněk lidského těla?

© 2022 Chov drůbeže Vojtěchovský-Tlustý | Všechna práva vyhrazena