Nejkvalitnější produkty z českého chovu!

Zavolejte nám: +420 603 268 883

Kuřecí maso

Kvalitní, a hlavně čerstvé kuřecí maso, je základem pro každý lehký pokrm. Je výborným zdrojem proteinů, které jsou nezbytné jak pro podporu a nárůst svalové hmoty, tak pro regeneraci. Díky nízkému obsahu tuku se dobře hodí pro redukční diety.

Mezi další látky, které kuřecí maso obsahuje, patří také minerály jako fosfor, hořčík, železo, vápník, draslík, selen, zinek nebo měď. Z vitamínů je potřeba zmínit převážně ty ze skupiny B, například B6, který má vliv na energetický metabolismus společně s dalším vitamínem skupiny B niacinem, který se mimo to podílí na řízení hladiny cukru v krvi. Kromě toho tu najdete ale zastoupení i dalších vitamínů jako například A, C, E nebo K.

Porážená zvířata jsou obdobně jako krůty z našeho chovu. Provoz porážky je schválen a registrován pod veterinárním schvalovacím číslem CZ 21810091. Převážnou část produkce kuřecího masa prodáme na vlastní firemní prodejně, čímž odpadá jakákoliv následná manipulace s masem a tím nedochází k přerušení chladícího řetězce a nedochází k žádným vlivů, které by mohly následně zhoršit kvalitu masa.

Mimo to nabízíme rovněž chov krůt, prodej krůt, prodej krůtího masa, prodej krůt a krocanů, prodej krůťat, chov drůbeže, prodej drůbežího masa, prodej kuřecího masa, prodej husy české, prodej svatomartinské husy, husí maso, vykrmené husy prodej.

Pokud bydlíte v oblasti Ješín, Středočeský kraj, Slaný, Louny, Lovosice, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Mělník, Roztoky, Rakovník, Praha, Velvary, neváhejte nás kontaktovat. Dále působíme v oblasti Ústí nad Labem, Litoměřice, Most, Žatec, Teplice, Plzeň, Děčín, Beroun, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Neratovice, Odolena Voda, Říčany, Nové Strašecí, Chomutov.

Napište nám poptávku

Kvalitní, a hlavně čerstvé kuřecí maso, je základem pro každý lehký pokrm. Máte o takové zájem?

© 2022 Chov drůbeže Vojtěchovský-Tlustý | Všechna práva vyhrazena